KONST / Litografier / Färglitografi 16364193

nr 1636 4193

Anders Palmér

(f. 1958), Sverige

Signerad, färglitografi, numrerad 128/250. Bildmått: 25x36 cm, yttermått inklusive ram: 43x53 cm

Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 19 augusti 2024
kl 18:18:36

18/8 14:13:23 1      300 kr
19/8 18:10:52 2      Vinnande bud

Anders Palmér

Läs mer om Anders Palmér